O mnie

Jestem osobą, która uważa, że skoro jako ludzie jesteśmy tak różni – konflikt jest nieunikniony. Sytuacja ta może okazać się destrukcyjna lub być okazją do dokonania konstruktywnych zmian. Efektywnie rozwiązana pozwala zbudować trwałe relacje, ustalić hierarchię i priorytety, realistycznie ocenić siebie i innych.

Wierzę, że tak się właśnie stanie, jeśli rozmowa przebiegać będzie bez pośpiechu w bezpiecznym miejscu i w odpowiednim czasie. Ważne jest również, aby kierować się przy tym uczciwością prowadzenia sporu, nie dążąc do wygranej za wszelką cenę, a do wartościowego i trwałego rozstrzygnięcia. Współdziałając, pomogę uzyskać rozwiązanie tak, aby mieli Państwo pełną kontrolę nad ostatecznym rezultatem mediacji.

Prowadząc szkolenia, stawiam na nauczanie poprzez praktykę. Powierzone mi zadania traktuję kompleksowo – szkolonym osobom zapewniam możliwość zdobywania i ćwiczenia umiejętności. Posiadam bogate doświadczenie jako wykładowca szkół wyższych i trener w projektach unijnych. Swoją ofertę kieruję również do firm i instytucji, które cenią sobie rozwój, a także dbają o wzrost kompetencji swoich kadr.

Przez wiele lat zdobywałam wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa, komunikacji międzyludzkiej i mediacji aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jestem magistrem prawa oraz magistrem kulturoznawstwa. Ukończyłam podyplomowe studia z zakresu wyceny nieruchomości. Posiadam przygotowanie pedagogiczne, które wykorzystuję prowadząc wykłady i szkolenia z zakresu komunikacji i prawa. Od 2008 roku figuruję na liście osób godnych zaufania uprawnionych do przeprowadzania postępowania mediacyjnego w sprawach cywilnych (w tym rodzinnych, gospodarczych i z zakresu prawa pracy) Sądu Okręgowego w Opolu. W tym czasie przeprowadziłam kilkadziesiąt mediacji, z których znaczna większość zakończyła się zawarciem ugody.

Realizuje się także jako Wiceprezes Stowarzyszenia Centrum Dialogu i Mediacji „Bliżej”. Od 2011 roku zainicjowałam i prowadzę dyżury mediacyjne w Sądzie Okręgowym w Opolu, które dają możliwość bezpłatnej konsultacji i zapoznania się z możliwościami mediacji w konkretnej sprawie.

Przepraszamy, ale w tej chwili nie ma żadnych referencji

    Przepraszamy, ale w tej chwili nie ma żadnych opinii

PRZEŚLIJ SWOJĄ OPINIĘ
Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Sokrates